Δείτε σε αυτήν την υποκατηγορία προϊόντα τεχνολογίας σε ενσύρματα δίκτυα όπως είναι οι κάρτες δικτύου, οι οπτικές μονάδες, οι αντάπτορες ethernet, οι διαχωριστές, τα καλώδια δικτύου, όλα σε μία ικανοποιητική ποικιλία δυνατοτήτων και μοντέλων πολλών γνωστών εταιρειών όπως είναι η edimax, η approx, η d link, και σε πολύ προσιτές τιμές για όλους.

Προβολή 1–24 από 31 αποτελέσματα


Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

Θύρα USB 2.0 με Βάση για Κινητά 145683

8,97

Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

Ubiquiti POE-48-24W-G εγχυτήρα PoE 48VDC,24W (UAP)

22,63

Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

MonoMode SFP Fibre Module Mikrotik S-31DLC20D 20 km

29,78

Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

Διακόπτης Edimax MG-1000AS1 V2 SFP MonoMod |

37,03

Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

Εγχυτήρας PoE Edimax GP-101IT 53 VDC 0,55 A

45,11

Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

Οπτική μονάδα LC SFP D-Link DEM-311GT

60,92

Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

Εγχυτήρας PoE D-Link DPE-301GI

61,57

Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

TP-LINK MC210CS αντάπτορας RJ45 1GB a SC 1GB 15Km

67,23

Υπολογιστές & ηλεκτρονικά

MultiMode SFP+ Fibre Module Mikrotik S+85DLC03D 300 m

73,02